Fishing Strike

Ücretsiz oyun
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 481 MB
  • Version 1.11.7
  • Dil İngilizce
  • Firma Netmarble Games Corp
Yeni nesil balıkçılık oyunlarının en iyilerinden biri olan Fishing Strike ile Dünya?nın en iyi balıkçısı olmaya var mısınız?

Balık tutmanın gerçek hissini yaşayabileceğiniz Fishing Strike oyununda heyecan verici pek çok bölüm sizleri bekliyor! Gerçekçi grafikleri ve heyecan verici seviyeleriyle yeni nesil balıkçılık oyunlarının en iyilerinden biri olan Fishing Strike; avcı yeteneklerinizin de gelişmesine katkı sağlıyor.

Birbirinden farklı ve kusursuz pek çok balık çeşidinin yer aldığı bu oyunda dünyaca ünlü balık tutma noktalarında kusursuz görünümleriyle gerçeğini aratmayan balıkları yakalayabilirsiniz.

VR ve AR gibi özellikleriyle kendi akvaryumunuzu oluşturabileceğiniz gibi kendi zevklerinize uygun şekilde akvaryumunuzu da yaratabilirsiniz. Balıkların gerçekçi hareketlerini 360 derece ile görebileceğiniz bu oyunda VR modu ile balıklarınıza hayat verebilirsiniz. Yeni nesil balıkçılık oyunlarından biri olan Fishing Strike, aksiyon ve heyecan dolu anlar yaşamanızı sağlayan bir oyundur.

Gerçekçi ses efektleri ve görüntü grafikleriyle kullanıcılarına sunulan Fishing Strike oyununu sizde cihazınıza yükleyerek gerçek balıkçılık hissini yaşayabilir, tüm balık türlerini gözlemleyebilirsiniz!

 

Fishing Strike indir
DİĞER SÜRÜMLER